Pralka WW90CGC04DTEEO
- Poziom hałasu: 72
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
Energooszczędne, skuteczne pranie
Ecobubble
Technologia EcoBubble tworzy aktywną pianę, dzięki której możliwe jest skuteczne i energooszczęsne pranie nawet w niskiej temperaturze. Piana wnikająca w tkaniny od początku cyklu sprawia, że zabrudzenia usuwane są nawet o 24% efektywiej. Jednocześnie nawet o 70% ograniczane jest zużycie energii. Wszystko to z korzyścią dla kolorów i faktury tkanin chronionych nawet o 45.5% lepiej.
SmartThings Energy
Tryb AI Energy Mode
Monitorowanie i zdalna obsługa, które pomogą obniżyć zużycie energii elektrycznej przez Twoją pralkę. Tryb AI Energy Mode pozwala z łatwością sprawdzać i kontrolować poziom zużytego prądu za pomocą smartfona. Co najważniejsze, programy, które działają w trybie AI Energy Mode pozwalają na ograniczenie konsumpcji energii elektrycznej nawet o 70%! To wszystko dzięki zastosowaniu technologii Ecobubble, praniu w niższej temperaturze i wydłużeniu czasu cyklu.
| Waga | 67000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 660 x 660 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Tak |
| Programy i opcje prania | Mix |
| Waga | 65 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |