Skaner OPTICPRO A360 PLUS
- Wymiary:
623 x 400 x 140 mm
- Waga: 7.7
- Pozostałe parametry:
Wymagania dotyczace sprzętu komputerowego:
- Intel Core i5 procesor lub wyższy
- Napęd DVD-ROM (dla zainstalowania dołączonego oprogramowania)
- Jeden dostępny port USB 2.0
- 4GB RAM lub więcej (dla skanów w forma
- Pełna specyfikacja
OpticPro A360PLUS
OpticPro A360 PLUS to urządzenie podłączanie przez port USB 2.0, które może skanować dokument w formacie A3 z wysoką jakością i szybkością skanowania, Skanowanie dokumentów w formacie A3 zajmuje jedynie 2.4 sekundy (kolor przy 300 dpi). Posiada zaawansowane funkcje sieciowe, bogatą funkcjonalność i jest dostarczany z cennym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do zarządzania dokumentami.
Skanowanie wielkoformatowe
Skanowanie w dużym formacie dokumentu A3 (304.8 x 431.8 mm)
Przyciski jednodotykowe
Siadem przycisków do wykonywania wstępnie ustawionych funkcji umożliwia użytkownikowi szybkie skanowanie, kopiowanie, OCR, tworzenie plików PDF i poczty e-mail.
Duża szybkość skanowania
Wysoka prędkość skanowania - jedyne 2.4 sekundy do dokumentu o formacie A3 o rozdzielczości 300 dpi
Przyjazny dla użytkownika pakiet oprogramowania
W pakiecie użytkownik otrzymuje proste w użyciu narzędzia do przetwarzania obrazu i zarządzania dokumentami, szybka i bezpieczna konwersją plików PDF, organizerem obrazów z przeglądarką miniatur oraz dokładnym oprogramowaniem OCR.
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 780 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Plustek |
|---|---|
| Wymiary | 623 x 400 x 140 mm |
| Waga | 7.7 |
| Pozostałe parametry | Wymagania dotyczace sprzętu komputerowego:
|
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny | Technologia: CCD |
| Rozdzielczość optyczna | 600 dpi |
| Maksymalna szerokość oryginału | 304.8 |
| Maksymalna długość oryginału | 431.8 |
| Szybkość skanowania |
|
| Głębia kolorów | 48 bitów wej.; 24 bitów wyj. |
| Głębia odcieni szarości | 16 bitów wej.; 8 bitów wyj. |
| Przyciski funkcyjne | Scan, OCR, Copy, File, Email, Custom1, Custom2 |
| Typ skanera | płaski |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |