Pralka wolnostojąca EW7F3492QP
- Poziom hałasu: 72
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
Pralka wolnostojąca EW7F3492QP
Odśwież ubrania parą
Pralka z systemem SteamCare w krótkim czasie odświeża nawet delikatne ubrania, które nie wymagają pełnego cyklu prania. Para pomaga usuwać zagniecenia i nieprzyjemne zapachy.
Odśwież parą i załóż ponownie, oszczędzając nawet 96% wody
25-minutowy program SteamRefresh jest idealny dla delikatnych ubrań i zużywa dużo mniej wody niż zwykłe pranie. Dla uzyskania jeszcze większego uczucia świeżości, możesz dodać zapach do pralek Electrolux Steam Fragrance.
UniversalDose aktywuje kapsułki PODS o 60% szybciej
Innowacyjna szuflada UniversalDose, aktywuje środki piorące przed zadozowaniem do bębna. Kapsułka jest o 60% szybciej aktywna w porównaniu do umieszczenia jej w bębnie pralki. Takie rozwiązanie gwarantuje skuteczne pranie w zimnej wodzie i krótszych cyklach, pozwalając na oszczędność energii i czasu. Przepływ wody w kształcie wiru poprawia utrzymanie czystości w komorach na detergenty.
Połącz pralkę i suszarkę z aplikacja Electrolux za pomocą WiFi.
Połącz swoją pralkę I suszarkę z aplikacją Electrolux przez sieć domową WiFi, dzięki temu uzyskasz więcej możliwości , w tym zdalne sterowanie, aktualizacje w czasie rzeczywistym i porady dotyczące oszczędzania energii i wody w oparciu o Twoje preferencje użytkowania. Połącz pralkę i suszarkę w zestaw, aby zaoszczędzić czas a zsynchronizowane programy prania i suszenia będą ustawiały się automatycznie.
QuickCare 69 min. do szybkiego i skutecznego prania mieszanego załadunku
QuickCare 69 min. to szybki, skuteczny program prania w 30°C mieszanych załadunków składających się z tkanin bawełnianych i syntetycznych.
CareDrum jest łagodny dla tkanin
CareDrum pozwala tkaninom prześlizgiwać się gładko dzięki wzniesionemu, przypominającemu poduszkę wzorowi bębna i mieszadłu chwytaka. Dzięki specjalnemu wzorowi ostrożnie obchodzi się z ubraniami.
| Waga | 77000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 640 x 630 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Tak |
| Pojemność bębna | 60 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.7 |
| Głębokość | 57.6 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |