pralki
Pralka WAC914ALiSO
- Poziom hałasu: 76
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
1 257,75 zł / szt
1 547,03 zł brutto
| Waga | 70000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 630 x 660 x 890 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Amica |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 10 |
| Pojemność bębna | 64 |
| Szerokość otworu załadunkowego | 33 |
| Szerokość okna | 48 |
| Zabezpieczenia | Przeciw zalaniu |
| Programy i opcje prania | Ciche pranie |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 57.7 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |