pralki
Pralka przemysłowa AWH912S/PRO BP
- Liczba programów: 24
- Prędkość obrotowa: 1200
- Waga: 80
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 693,44 zł / szt
4 542,93 zł brutto
Pralka przemysłowa AWH912S/PRO BP
- Wyświetlacz LCD
- Duży otwór
- Bęben ze stali nierdzewnej
- Klasa hałasu A
- Blokada dziecięca
- Pełna ochrona Acquastop
- Cicha technologia
- 24 programy (w specjalne, takie jak Anti-Stain Quick, Anti-Allergy, Bed&Bath)
- Program antybakteryjny
- Możliwość recyklingu 87%
- Zgodność z dyrektywą maszynową 2006/42/EU
- Wysoka niezawodność (testowana do 5000 cykli życia)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Liczba programów | 24 |
| Prędkość obrotowa | 1200 |
| Waga | 80 |
| Wysokość | 84.5 |
| Szerokość | 59.9 |
| Głębokość | 64.3 |
| Sterowanie | elektro-mechaniczne |
| Załadunek | 9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 88000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 699 x 677 x 878 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |