pralki
Pralka przemysłowa AWG1114SD
- Poziom hałasu: 76
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: B
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
3 563,44 zł / szt
4 383,03 zł brutto
| Waga | 72000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 640 x 660 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| Liczba programów | 14 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Waga | 75.9 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Pojemność | 71 |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 60.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Sterowanie | elektro-mechaniczne |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 11 kg |
| Prędkość wirówki | 1350 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |