karty rozszerzeń
Karta PCI.EX-> USB 3.1 Gen1 PCE-US3-004
- Rodzaj kontrolera: USB 3.0
- Porty : 4 x USB 3.0
- Wymiary:
85 x 68 x 19 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
38,66 zł / szt
47,55 zł brutto
- Interfejs: PCI Express 1x
- Chipset: Renesas NEC/uPD720201
- Specyfikacja USB 3.1 generacji pierwszej
- Wstecznie kompatybilne z USB 3.0, 2.0 i 1.1
- 10x szybsze niż USB 2.0
- Prędkość transmisji danych do 5 Gb/s
- Zewnętrzne zasilanie poprzez SATA 15 pin
- Plug and Play (Windows 8 lub nowszy)
| Waga | 114 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 137 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lanberg |
|---|---|
| Rodzaj kontrolera | USB 3.0 |
| Porty | 4 x USB 3.0 |
| Wymiary | 85 x 68 x 19 mm |
| Pozostałe parametry | Warunki pracy:
|
| Akcesoria w zestawie | Śledź niskoprofilowy w zestawie |
| Chipset | Renesas NEC/uPD720201 |
| Wymagania sprzętowe | Kompatybline systemy operacyjne: Windows 10(32/64), 8 / 8.1 (32/64), 7 (32/64), Vista(32/64), XP(32/64), Windows Server 2012, 2008 R2 |
| Interfejs | PCIe |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |