zabawa w dom
Pralka
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
108186
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
58,00 zł / szt
71,34 zł brutto
Pralka
- Pralka, do której można wlać wodę i wyprać ubranko dla lalek.
- Z tyłu znajduje się wężyk odprowadzający wodę.
| Waga | 885 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 245 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 108186 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Pralki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,5 x 18 x 27 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |