zabawa w dom
Pralka
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
108186
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
58.00 zł / szt
71.34 zł gross
Pralka
- Pralka, do której można wlać wodę i wyprać ubranko dla lalek.
- Z tyłu znajduje się wężyk odprowadzający wodę.
| Weight | 885 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 x 245 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 108186 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Pralki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,5 x 18 x 27 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |