Pralka Miele
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
6941
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Pralka Miele
Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.
Seria zabawek AGD firmy KLEIN realistycznie odzwierciedla prawdziwe urządzenia wprowadzone na rynek przez najbardziej znane i jakościowo najlepsze marki produktów. Dla małych gospodyń domowych to niesamowita atrakcja! Dzieci z chęcią uczą się pomagać w wykonywaniu domowych czynności jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc !!! Każdy ze sprzętów kuchennych pomoże w przygotowaniu zarówno małej przekąski jak i wykwintnego przyjęcia dla lalek lub koleżanek...
Dodatkową zaletą tych zabawek jest to, że ich kolorystyka jest odpowiednia dla dziewczynek oraz dla chłopców.
Jednym z hitów serii produktów gospodarstwa domowego jest pralka Miele. Pralka, która nie tylko wygląda jak prawdziwa, ale także naprawdę pierze! Jej fenomen polega na tym, że działa zarówno "na sucho" jak i z wodą.
Urządzenie ma zaprogramowane 4 cykle prania: nabieranie wody, pranie, odprowadzanie wody i wirowanie. Bęben obraca się lub nie w zależności od cyklu prania. Wodę do pralki wlwewa się przez szufladkę umieszczoną w przednim panelu, a odprowadzenie wody następuje przez wężyk znajdujący się z tyłu. Do bębna zmieści się z powodzeniem ubranko dla lalki.
Dodatkowo pralka wydaje 4 różne, realistyczne dźwięki odpowiednie dla poszczególnych cyklów prania. Posiada także programator z diodą LED, który potęguje jej realistyczny wygląd. Drzwiczki pralki otwierane są za pomocą przycisku On/Off.
| Waga | 1721 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 235 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 6941 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Pralki |
| Wymiary | 26 x 18,5 x 18 cm |
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe informacje | Zabawka wymaga użycia 3 baterii R14 (brak w zestawie) |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |