Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
26,95 zł / szt
33,15 zł brutto
Auto R/C
- Pełny zakres jazdy
- Gumowe opony
- Regulacja zbieżności kół
- Zasięg do 10 m
Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
| Waga | 355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 120 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 188121 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Skala | 1:18 |
| Wymiary | Długość auta: 22 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Guma |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |