pralki
Pralka ładowana od góry TCA283D2-S
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- WiFi: Tak
- Klasa głośności: C
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
1 368,35 zł / szt
1 683,07 zł brutto
| Waga | 57000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 645 x 480 x 870 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| WiFi | Tak |
| Klasa głośności | C |
| Ilość programów prania | 17 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Pojemność bębna | 46 |
| Waga | 55.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje | Opóźniony start |
| Wysokość | 86 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 41 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |