Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
19,79 zł / szt
24,34 zł brutto
Mysz A4TECH OP-760 USB
Mysz pracująca z rozdzielczością do 800 dpi, optyczny sensor obsługujący większość powierzchni.
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 110 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | OP-760 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 800 |
| Profil | Praworęczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000,Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |