pralki
Pralka do zabudowy BC448M4D8J-S
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
1 579,19 zł / szt
1 942,40 zł brutto
| Waga | 66000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 570 x 650 x 875 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Tak |
| Ilość programów prania | 16 |
| Pojemność bębna | 58 |
| Programy i opcje prania | Opóźniony start, Mix Power System + |
| Waga | 64 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 82 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 52.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały, Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |