obudowy
Obudowa Light Base 900 FX Black
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Maksymalna ilość wentylatorów: 10
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
632,14 zł / szt
777,53 zł brutto
Obudowa Light Base 900 FX Black
Wyjątkowa pod każdym względem
Przygotuj się na praktycznie każdy dostępny komponent PC i spraw, by Light Base 900 FX Black z wentylatorami ARGB stała się Twoim kreatywnym placem zabaw.
- W pełni przeszklony przedni i boczny panel zapewnia wspaniały panoramiczny widok na wszystkie komponenty komputera.
- Imponujące podświetlenie pod każdym kątem dzięki masywnej taśmie LED ARGB.
- 4 wentylatory Light Wings 140mm PWM White zapewniają wysoki przepływ powietrza i cichą pracę.
- Intuicyjna obsługa umożliwia zmianę na układ odwrócony lub poziomy w dosłownie kilka sekund.
- Przestronna konstrukcja dla dwóch chłodnic 420mm jednocześnie i płyty głównej E-ATX.
- Obsługa płyt głównych z tylnym złączem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 495 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna długość zasilacza | 225 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (dół) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Wymiary | 484 x 327 x 532 mm |
| Waga | 16.8 |
| Video | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | XL-ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 18580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 575 x 635 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |