pralki
Pralka CO474TWM6/1-S
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- WiFi: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
1 148.22 zł / szt
1 412.31 zł gross
| Weight | 61000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 500 x 625 x 860 cm |
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| WiFi | Tak |
| Klasa głośności | C |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Pojemność bębna | 48 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Waga | 59 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 45 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |