punkty dostępowe
PowerBeam 5AC PBE-5AC-GEN2
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Zysk anteny: 25
- Pasmo: 5 GHz
- Full specification
Status: Out of stock
359.50 zł / szt
442.19 zł gross
Wysokowydajny most airMAX ac
Wyposażony w reflektor antenowy z zastrzeżoną technologią airMAX ac, PowerBeam AC jest idealny do zastosowań CPE wymagających maksymalnej wydajności.
| Weight | 4700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 640 x 480 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Zysk anteny | 25 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 420 x 420 x 230 mm |
| Waga | 2.22 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (w zestawie) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |