PowerBank
Powerbank Primo 20K ECO
- Pasuje do:
Uniwersalny PowerBank
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Porty USB: 2 x USB 2.0 Type-A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
105,12 zł / szt
129,30 zł brutto
Powerbank Primo 20K ECO
Szybki powerbank o dużej pojemności zapewni do 92 dodatkowych godzin pracy urządzenia (20 000 mAh).
- Wyjątkowo duża pojemność nawet ośmiokrotne ładowanie telefonu
- Ekologiczna konstrukcja; wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu
- Stała łączność dzięki nawet 92 dodatkowym godzinom pracy na akumulatorze telefonu lub 23 dodatkowym godzinom dla tabletu
- Szybki i inteligentny automatycznie zapewnia maksymalne zasilanie urządzeń
- Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami w tym marek Apple i Samsung
- Ładowanie 3 urządzeń jednocześnie przez 2 gniazda USB-A i 1 gniazdo USB-C
| Waga | 485 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 130 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Wymiary | 22 x 79 x 157 mm |
| Waga | 430 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 |
| Napięcie | 5 |
| Pojemność baterii | 20000 |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |