Power bank 10000 mAh Ultra Compact
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Prąd wyjściowy (min.): 1.85
- Porty USB: 2 x USB 2.0 Type-A
- Pełna specyfikacja
Power bank 10000 mAh Ultra Compact
- Kompaktowy/przenośny
- Wysokiej jakości ogniwo baterii
- Dwukierunkowe szybkie ładowanie USB-C
Przenośny power bank zmieści się w Twojej kieszeni
Ultrakompaktowy korpus waży 200g i mieści się w kieszeni.
Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie
Kompatybilny ze smartfonami, tabletami i Nintendo Switch
Oprócz dwóch portów wyjściowych USB-A istnieje również port wyjściowy USB-C. Trzy porty mogą być używane jednocześnie do ładowania trzech urządzeń jednocześnie.
Dwukierunkowe szybkie ładowanie USB-C
Posiada dwa porty wejściowe o dużej mocy USB-C i Micro-USB. Port USB-C obsługuje dwukierunkowe szybkie ładowanie i ma moc wejściową 22,5 W, co znacznie skraca czas potrzebny na ładowanie powerbanku.
Wysokiej jakości chipy IC dla bezpieczniejszego, codziennego użytkowania
Wykorzystuje bardzo precyzyjne czujniki pojemności i indukcyjności, a także zaawansowane układy scalone, aby skutecznie zwiększyć współczynnik konwersji i stabilizować napięcie rozładowania, jednocześnie oferując wielostronną ochronę obwodów. Gwarantowane codzienne zasilanie dla użytkowników.
Genialnie zaprojektowany:
- Wskaźnik LED
- Ukryty przycisk
- Ekologiczna obudowa
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.85 |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Wymiary | 90 x 63,9 x 24,4 mm |
| Waga | 200 |
| Akcesoria w zestawie | Przewód USB Type-C |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Pojemność baterii | 10000 |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 85 x 110 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |