Obręcz do baniek mydlanych
- Bezpieczeństwo:
- Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
- Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nie nadaje się do spożycia.
- W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
- Unikać kontaktu z oczami.
- Nr katalogowy:
TU3605
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
OBRĘCZ DO BANIEK MYDLANYCH
Akcesorium do tworzenia dużych baniek mydlanych i bańkowych tuneli. Obwód obręczy wynosi 50 cm - jest sprzedawana w szerokiej gamie kolorów - ma wysokość 35 cm. Pozwala na zrobienie dużego pojedynczego tunelu oraz dużych baniek. Dzięki ergonomicznej rączce akcesorium mogą się posługiwać mali amatorzy i dorośli profesjonaliści. Jest bardzo pomocna w zabawach logopedycznych - wydmuchując bańki, dzieci ćwiczą aparat mowy.
JAK SIĘ BAWIĆ?
- Wlej płyn do miski/pojemnika.
- Zanurz obręcz w płynie do dużych baniek marki Tuban.
- Po zanurzeniu na obręczy powinna pojawić się bańkowa tafla jeśli już ją widzisz, delikatnym ruchem rąk możesz zacząć kreować bańki.
- Możesz też zbliżyć usta do bańkowej tafli i po prostu w nią dmuchać.
Udanej zabawy!
WAŻNE:
Wykonaliśmy badania, które poświadczają wyprodukowanie baniek mydlanych zgodnie z normą PNEN-71 dotyczącą bezpieczeństwa zabawek.
WYPRODUKOWANO W POLSCE.
Mix kolorów. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 56 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | TU3605 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Obręcze |
| Wymiary | Wysokość: 35 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9,5 x 48 x 1 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |