Pompa wody WP1601 1600W
- Moc: 1600
- Temperatura (maks.): 35
- Maksymalny przepływ: 20000
- Pełna specyfikacja
Pompa do wody brudnej WP1601
Pompa zatapialna WP1601 marki Blaupunkt to niezawodne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w przydomowych ogrodach lub gospodarstwach rolnych. Może być wykorzystywana do przepompowywania wody zarówno czystej, jak i brudnej. Model ten jest idealny do zadań specjalnych tj. wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń, basenów, przydomowych studni lub oczka wodnego. Doskonale sprawdzi się także do nawadniania działek, pól oraz ogrodów. Klasa wodoodporności IPX8 zapewnia bezpieczną pracę urządzenia w pełnym zanurzeniu, a zastosowane w urządzeniu zabezpieczanie termiczne skutecznie chroni pompę przed przegrzaniem i przeciążeniem. Wyłącznik pływakowy doskonale zapobiega pracy urządzenia na sucho, a gdy poziom wody ponownie wzrośnie nasza pompa natychmiast wróci do pracy. Blaupunkt WP1601 to nie tylko komfort pracy ale również błyskawiczna pomoc w sytuacjach awaryjnych.
| Waga | 5800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 220 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 1600 |
| Temperatura (maks.) | 35 |
| Maksymalny przepływ | 20000 |
| Rodzaj | Pompy |
| Wymiary | 22 x 37 x 18 cm |
| Waga | 5.4 |
| Zasilanie | 230-240 V ~ 50 Hz |
| Długość przewodu zasilającego | 10 |
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |