Półka RX1217 12-HDD rack 2U
- Pasuje do:
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy 5°C do 35°C (40°F do 95°F)
- Temperatura przechowywania -20°C do 60°C (-5°F do 140°F)
- Wilgotność względna 5 % do 95 % (wilgotność względna) - Wymiary:
88 mm x 430.5 mm x 664 mm
- Pełna specyfikacja
Rozwiązania firmy Synology pozwalają na zakup pamięci masowej o mniejszej pojemności i jej rozbudowę wraz ze wzrostem firmy. Modele RX1217 to 12-kieszeniowe jednostki rozszerzające umożliwiające bezproblemowe zwiększanie pojemności pamięci masowej wybranych serwerów Synology RackStation.
| Waga | 17980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 620 x 850 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Synology |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy 5°C do 35°C (40°F do 95°F) |
| Wymiary | 88 mm x 430.5 mm x 664 mm |
| Waga | 12.7 |
| Pozostałe parametry | - Wentylator obudowy 80 mm x 80 mm x 3 pcs |
| Certyfikaty | - FCC Class A |
| Zasilanie | - Przywracanie zasilania Synchronizowane z serwerem Synology RackStation |
| Akcesoria w zestawie | - Jednostka główna X 1 |
| Pozostałe informacje | - Kieszeń/kieszenie na dyski: 12 |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |