Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
39,90 zł / szt
49,08 zł brutto
Pojazd-Robot
- Pojazd można przetransformować w robota i odwrotnie
- Roboty z serii można połączyć i stworzyć megarobota
| Waga | 402 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 260 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 177026 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Funny Toys for Boys |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 24,2 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |