Poduszka masująca Oro-Pillow
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Funkcja podczerwieni: Nie
- Wymiary:
45 x 29 x 12 cm
- Pełna specyfikacja
Poduszka masażer Shiatsu masująca kark, ciało i plecy Oro-Pillow
Poduszka OROMED ORO-PILLW to idealne rozwiązanie dla osób dbających o dobre samopoczucie i zdrowy styl życia. Terapia masażem działa kojąco na spięte mięśnie i relaksuje ciało. Głęboko ugniatający masaż Shiatsu odpręża i rozluźnia napięte partie, a kojące ciepło przynosi ulgę zmęczonym mięśniom. Specjalistyczna poduszka masująca ORO-PILLOW dostarczy Ci niesamowite uczucie odprężenia.
Poduszka ORO-PILLOW do masażu jest niewielkich rozmiarów. Dzięki czemu możesz ją zabrać ze sobą w podróż, do pracy czy gdziekolwiek będziesz jej potrzebować. Za pomocą jednego przycisku poduszka zmieni się w Twojego osobistego masażystę wszędzie tam, gdzie ją zabierzesz. Dodatkowo z tyłu poduszki znajduje się pasek do montażu na zagłówek samochodowy. Poduszka posiada również końcówkę to podłączenia pod zapalniczkę samochodową.
Przeznaczona do masażu:
- Karku
- Pleców
- Rąk
- Brzucha
- Ud
- Łydek
- Lędźwi
- Stóp
Poduszka pomaga na:
- Ból pleców
- Przewlekłe napięcia mięśni
- Skurcze mięśni
- Żylaki, uczucie ciężkich nóg
- Daje ulgę napiętym mięśniom
- Rozluźnia mięśnie szyi, karku, ramion i pleców
- Poprawia elastyczność ścięgien
- Łagodzi ból, rozgrzewa mięśnie i poprawia krążenie
- Poprawia ogólną kondycję fizyczną i psychiczną
| Waga | 1324 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 190 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ORO-MED |
|---|---|
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja podczerwieni | Nie |
| Wymiary | 45 x 29 x 12 cm |
| Waga | 1.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pilot | Nie |
| Typ | Masażer do szyi |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |