koce/poduszki el.
PODUSZKA ELEKTRYCZNA CASHMERE EHB004
- Moc: 60
- Możliwość prania w pralce: Tak
- Wymiary:
40 x 32cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,96 zł / szt
44,23 zł brutto
Nasza elektryczna poduszka rozgrzewająca jest idealna w łagodzeniu bóli reumatycznych czy korzonkowych. Jej działanie przyniesie ulgę we wszelkiego rodzaju nerwobólach i ukoi zesztywniałe mięśnie. Korzystnie wpłynie na krążenie krwi i znacznie polepszy samopoczucie. Niezastąpiona przy przeziębieniach. Polarową powłoczkę, po zdjęciu z poduszki, można prać w pralce. Sprawdzi się w każdym domu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 60 |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Wymiary | 40 x 32cm |
| Długość przewodu zasilającego | 160 |
| Timer | Nie |
| Materiał | PCV |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 225 x 55 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |