podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka/Stacja chłodząca Snowman
- Prędkość wentylatora (maks.): 900
- Regulacja obrotów: Nie
- Głośność: 17
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
45,86 zł / szt
56,41 zł brutto
Podstawka Tracer Snowman to wyjątkowa stacja chłodząca pozwalająca na 5 stopniową regulację kąta nachylenia. Dzięki temu, można ustawić laptop w najbardziej ergonomicznej pozycji. Zsuwaniu się laptopa zapobiegają dwie blokady. Warto wypróbować podstawkę Snowman z dodatkową klawiaturą. Odpowiednie chłodzenie w tym modelu zapewniają dwa wysokowydajne wentylatory o średnicy 14 cm każdy. Podstawka wykonana jest z eleganckiego plastiku, a bezpośrednio z laptopem ma styk jedynie metalowy grill pozwalający na swobodny przepływ chłodzącego powietrza.
| Waga | 980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 385 x 280 x 40 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 900 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 17 |
| Hub USB | 2 porty |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Waga | 530 |
| Wentylator | 14 cm |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |