podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka/Stacja chłodząca Snowman
- Prędkość wentylatora (maks.): 900
- Regulacja obrotów: Nie
- Głośność: 17
- Full specification
Status: Out of stock
45.86 zł / szt
56.41 zł gross
Podstawka Tracer Snowman to wyjątkowa stacja chłodząca pozwalająca na 5 stopniową regulację kąta nachylenia. Dzięki temu, można ustawić laptop w najbardziej ergonomicznej pozycji. Zsuwaniu się laptopa zapobiegają dwie blokady. Warto wypróbować podstawkę Snowman z dodatkową klawiaturą. Odpowiednie chłodzenie w tym modelu zapewniają dwa wysokowydajne wentylatory o średnicy 14 cm każdy. Podstawka wykonana jest z eleganckiego plastiku, a bezpośrednio z laptopem ma styk jedynie metalowy grill pozwalający na swobodny przepływ chłodzącego powietrza.
| Weight | 980 kg |
|---|---|
| Dimensions | 385 x 280 x 40 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tracer |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 900 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 17 |
| Hub USB | 2 porty |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Waga | 530 |
| Wentylator | 14 cm |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |