podstawki/uchwyty
Podstawka pod laptopa carbonoptik
- Wysokość (maks.): 31.5
- Wysokość (min.): 31.5
- Szerokość (min.): 8.2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
33.79 zł / szt
41.56 zł gross
- Powierzchnia w kolorze węgla
Dobrze wygląda: uchwyt na laptop w atrakcyjnym kolorze węgla można śmiało pokazać na biurku, zarówno w biurze, jak i podczas pracy z domu - Antypoślizgowe gumowe podkładki
Antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniają stabilną pozycję i chronią powierzchnię przed zarysowaniami - Do większych laptopów o wymiarze do 18,4 cala
Właściwe umieszczanie dużych urządzeń: stojak do laptopa na biurko doskonale pasuje do większych laptopów o przekątnej ekranu do 18,4 cala - Praktyczne użycie jako uchwyt na książkę i na tablet
Uchwyt na laptop pełni ze stylem kilka funkcji: prosty design o dopasowanym kącie nachylenia sprawia, że stojak do laptopa jest również idealną podpórką do książek lub podparciem tabletu
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wysokość (maks.) | 31.5 |
| Wysokość (min.) | 31.5 |
| Szerokość (min.) | 8.2 |
| Szerokość (maks.) | 8.2 |
| Wymiary | 315 x 82 x 82 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 630 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 410 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |