podstawki/podstawki chłodzące
PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD NOTEBOOKA EA142 SOLANO / 15,4"-15,6"
- Prędkość wentylatora (maks.): 1200
- Regulacja obrotów: Nie
- Głośność: 15
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16,87 zł / szt
20,75 zł brutto
Cienka, nowoczesna i stylowa podkładka chłodząca pod notebooka. Posiada wbudowany niezwykle cichy, wyposażony w regulator prędkości, duży wentylator. Usuwa on ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania – zasilana z portu USB notebooka. Nie wymaga instalacji. Trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków wielkości do 15.6
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 15 |
| Hub USB | 1 port |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 340 x 250 x 30 mm |
| Waga | 0.73 |
| Pozostałe parametry | - Pobór mocy: <0.9W |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 355 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |