Podstawka chłodząca pod laptopa - Laptop Stand
- Regulacja obrotów: Nie
- Hub USB: Nie
- Wymiary:
38 x 360 x 260 mm
- Pełna specyfikacja
KRUX Laptop stand Podstawka pod laptopa, która zapewni laptopowi albo innemu gorącemu urządzeniu, dużo lepsze warunki do oddychania, a użytkownikowi możliwość zajęcia lepszej i wygodniejszej pozycji.
Kompatybilna z urządzeniami do 17,3 cala
W KRUX Laptop Stand zadbaliśmy o szeroką kompatybilność ze wszelkimi urządzeniami elektrycznymi, ale nie tylko, książka również nie pogryzie się z podkładką w żaden sposób. Jednak jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny, to na podkładce najlepiej odnajdą się laptopy bądź notebooki w rozmiarach od 10,1 cali do 17,3 cali.
Wykonany z przewiewnego meshu
KRUX Laptop stand składa się głównie z metalu oraz pustych przestrzeni, a takie połączenie idealnie pasuje tam gdzie konstrukcja ma być lekka, a sama podkłada ma za zadanie wspomagać przepływ powietrza generowany przez system chłodzenia laptopa. Tak też dzieje się w tym przypadku!
Siedem poziomów regulacji kąta
Skoro laptop albo inne twoje urządzenie spoczywa już wygodnie na KRUX Laptop stand, pora na Ciebie, czyli użytkownika. W trosce zarówno o laptopa jak i jego operatora, nasza podkładka posiada siedem stopni regulacji kąta. Od płaskiej leżącej, aż po spadzistą niczym jedna ze ścian Rysów!
Po między poziomami przerzucisz się w prosty sposób, za pomocą mechanicznego regulatora poziomów w formie wajchy.
Dolna krawędź z uchwytem na urządzenie
W razie nagłego trzęsienia ziemi, bądź bardziej jednostkowego lokalnego fenomenu który może doprowadzić do przemieszczania się podkładki sprzęt położony na podkładce musi tam pozostać. Pomoże w tym uchwyt który znajduje się na dolnej krawędzie podkładki, to właśnie on stanowi ostateczne zabezpieczenie przed niepowetowaną utratą drogocennego laptopa.
Antypoślizgowa powłoka na nóżkach
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak jeżdżący po całym biurku laptop potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi. Aby wyeliminować ten czynnik powodujący niepokój, dodaliśmy na nogach KRUX Laptop stand specjalne punkty z antypoślizgowym materiałem. Teraz nic niechcianego nie będzie jeździło po biurku!
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47 x 278 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Krux |
|---|---|
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Wymiary | 38 x 360 x 260 mm |
| Waga | 1185 |
| Wentylator | Brak |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |