zasilacze
Kabel zasilający do notebooka koniczynka C5 3M
- Zastosowanie: Zasilający
- Złącza #2: IEC C5
- Złącza #1: Wtyczka typ C/F (Schuko)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
11,44 zł / szt
14,07 zł brutto
Kabel zasilajacy posiadający certyfikat niepalności i wytrzymałości VDE.
| Waga | 306 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 125 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Zasilający |
| Złącza #2 | IEC C5 |
| Złącza #1 | Wtyczka typ C/F (Schuko) |
| Wtyczka | 2,5 - 0,7 mm |
| Wymiary | Grubość żyły: 1mm. |
| Pozostałe parametry | Wtyczki fabrycznie zalewane. |
| Długość przewodu | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |