podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka chłodząca GXT 220
- Hub USB: Nie
- Liczba wentylatorów: 1
- Pozostałe parametry:
Wymiary opakowania: 304x360x55 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,87 zł / szt
92,09 zł brutto
Podstawka chłodząca do notebooka z bardzo dużym i cichym wentylatorem z czerwonym podświetleniem
- Chłodzi notebooka, zwiększając jego wydajność
- Bardzo duży wentylator z czerwonym podświetleniem
- Cichy wentylator zasilany przez złącze USB
- Możliwość użycia z notebookami o maks. przekątnej ekranu 17,3"
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 304x360x55 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 360 x 305 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |