akumulatory/baterie
Akumulator APCRBC135 do SUA500PDRI / -S
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 stopni C
- Wilgotność powietrza (praca): 0 - 95% (bez kondensacji)
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0 - 3000 m
- Temperatura przechowywania: od -15 do 45 stopni C
- Wilgotność względna (prz
- Liczba akumulatorów: 2
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
505,90 zł / szt
622,26 zł brutto
Zamienne kasety akumulatorów APC Replacement battery cartridge #135
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
Kaseta przeznaczona dla modeli SUA500PDRI oraz SUA500PDRI-S
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 107 x 107 x 144 mm |
| Waga | 4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do |
|
| Pojemność akumulatora | 120 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 230 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |