organizacja kabli
Podłogowa listwa maskująca MCTV-674
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
20 x 70 x 1000 mm
- Akcesoria w zestawie:
Samoprzylepne paski do lepszego zamocowania na podłodze x 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,36 zł / szt
32,42 zł brutto
Podłogowa listwa maskująca MCTV-674
- Wysokiej jakości listwa maskująca
- Pozwala w elegancki i dyskretny sposób ułożyć i ukryć przewody, łączące sprzęt RTV/SAT
- Niski profil listwy sprawia, że jest mało widoczna
- Listwa maskująca za pomocą, której można estetycznie ukryć przewody łączące sprzęt AV
- Listwa wykonana w całości z mocnego tworzywa o przekroju półokrągłym
- Jest dwuelementowa, wyposażona w 2 samoprzylepne paski ułatwiające zamocowanie na podłodze
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 20 x 70 x 1000 mm |
| Akcesoria w zestawie | Samoprzylepne paski do lepszego zamocowania na podłodze x 2 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1010 x 70 x 20 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |