podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz design
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
220 x 3 x 180 mm
- Full specification
Status: Out of stock
23.87 zł / szt
29.36 zł gross
Non-slip underside
Specjalnie gumowany spód zapobiega ześlizgiwaniu się podkładki pod mysz
Resilient thanks to reinforced edge
Wytrzymałość: wyszywana krawędź wzmacnia zewnętrzne boki, dzięki czemu podkładka nie strzępi się
Modern design
Nowoczesny wygląd biurka: powierzchnia o wzorze cętkowanym
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 220 x 3 x 180 mm |
| Waga | 81 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 x 233 x 233 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |