podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz, czarna
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
250 x 220 x 3 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4,14 zł / szt
5,09 zł brutto
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 260 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 250 x 220 x 3 mm |
| Pozostałe parametry | - Materiał: Pianka EVA oraz nylon |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |