podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz, czarna
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
250 x 220 x 3 mm
- Full specification
Status: Out of stock
4.14 zł / szt
5.09 zł gross
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 260 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 250 x 220 x 3 mm |
| Pozostałe parametry | - Materiał: Pianka EVA oraz nylon |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |