Podkaszarka GT3010 250W
- Składany uchwyt: Nie
- Typ silnika: Elektryczny
- Moc silnika: 250
- Pełna specyfikacja
Podkaszarka elektryczna GT3010
Podkaszarka elektryczna sprawdzi się w pielęgnacji niewielkich ogrodów, gdy chcemy skosić niewielki obszar lub dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, jak np. w okolicach muru, płotu, w zagłębieniach terenu lub wokół roślin.
Podkaszarka elektryczna GT3010 marki BLAUPUNKT o mocy 250 W oraz średnicy koszenia 22 cm to wygodne i poręczna urządzenie, które wspomoże domowego ogrodnika w podkaszaniu trawy. Urządzenie jest wyposażone w podwójną żyłkę o średnicy 1,2 mm, która jest wysuwana przez półautomatyczną głowicę po przyciśnięciu jej do podłoża. Specjalny nóż zamontowany na osłonie odcina nadmiar żyłki w trakcie obrotów.
Urządzenie waży zaledwie 1,26 kg, co zdecydowanie ułatwia pracę i wpływa na jej komfort.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Składany uchwyt | Nie |
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moc silnika | 250 |
| Szerokość koszenia | 22 |
| Rodzaj kosiarki | Żyłkowa |
| Pojemnik na odpady | Nie |
| System koszenia | Dwie żyłki |
| Wymiary | 66 x 21 x 83 cm |
| Waga | 1.26 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
| Waga | 1554 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 195 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |