płyty
Płyta indukcyjna PIF612BB1E biała
- Funkcje: Zabezpieczenie przed dziećmi
- Ruszty: Nie dotyczy
- Informacje o płycie :
- Strefa kombi: rozszerzona strefa grzewcza przeznaczona do brytfanek.
- Wielkość i moc strefy grzewczej: strona lewa, przednia: 180 mm, 1.8 kW (maks. moc 3.1 kW)
- Wielkość i moc strefy grzewczej: strona lewa, tylna: 180 mm, 280 mm, 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 712,40 zł / szt
2 106,25 zł brutto
Płyta indukcyjna 60 cm montaż nablatowy, płyta bez listew
- TouchSelect: wszystko w jednym palcu.
Dzięki czytelnemu panelowi sterowania TouchSelect możesz łatwo regulować wybrany poziom mocy. Wystarczy wybrać poziom mocy, który potrzebujesz. - Strefa Kombi: ekstra duże pole grzewcze, które możesz włączyć dla dużych naczyń do pieczenia np. brytfanek.
- Przyspiesz gotowanie.
Jeśli chcesz szybko i łatwo przyrządzić posiłek, skorzystaj z pomocy PowerBoost. Ta praktyczna funkcja zwiększa moc, zapewniając ultraszybkie nagrzewanie. Aktywuj tę opcję na swojej płycie indukcyjnej, aby zagotować duże ilości wody i podgrzewaj naczynia nawet o 35% szybciej niż na najwyższym poziomie mocy. - Gotowanie jeszcze szybsze
Funkcja QuickStart wykrywa miejsce usytuowania naczynia na płycie i automatycznie wyświetla odpowiednią strefę grzania na panelu sterowania. Możesz od razu zacząć gotowanie i wybrać odpowiedni poziom grzania dla swojego naczynia, bez zbędnej zwłoki. - Zachowuje ustawienia
W przypadku jakichkolwiek problemów w obrębie powierzchni płyty, czy wykipienia, urządzenie wyłącza się automatycznie, zapisując ostatnio wybrane ustawienia. Pozwala to na łatwe oczyszczanie powierzchni i przywrócenie ustawień - za jedym naciśnięciem przycisku. - Timer z wyłączeniem pola grzewczego: wyłącza odpowiednie pole grzewcze po osiągnieciu nastawionego czasu gotowania.
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci: blokuje panel sterowania płyty przed przypadkową zmianą ustawień.
- Wskaźnik zużycia energii: pokazuje zużycie energii podczas ostatniego gotowania
- Szybsze gotowanie, zmniejszone zużycie energii. Oto indukcja.
Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tylko tam, gdzie jest potrzebne - w podstawie naczynia. Co to oznacza dla Ciebie? Większe bezpieczeństwo i wygodę! Niższa temperatura płyty chroni przed oparzeniem dłoni zarówno dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, dzięki płycie indukcyjnej można zagotować dwa litry wody dwukrotnie szybciej niż na płycie szklano-ceramicznej, co pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii. - 17 stopni mocy grzania dla płyt indukcyjnych, precyzyjna kontrola mocy grzania, aby sprostać rozmaitym oczekiwaniom kulinarnym.
| Waga | 13500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 740 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Funkcje | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Informacje o płycie |
|
| Moc przyłączeniowa | 7.4 |
| Waga | 11.2 |
| Pozostałe parametry | Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG): 5.1 x 56 x 49-50 cm |
| Wysokość | 5.1 |
| Szerokość | 59.2 |
| Głębokość | 52.2 |
| Sterowanie | dotykowe |
| Oznaczenia | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | Biały |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |