ładowarki samochodowe
Ładowarka samochodowa 2xUSB 2.1A czarna
- Pasuje do:
Uniwersalna
- Rodzaj: Samochodowa
- Złącza: 2 x USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
7,30 zł / szt
8,98 zł brutto
Samochodowa ładowarka 2x USB, 2.1A, czarna
- Ładuj swoje urządzenia w podróży
- Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
- Idealne do ładowania iPoda, iPhona, iPada oraz innych smartfonów i urządzeń
- Inteligentny system przeciwprzepięciowy, zabezpieczenie przeciwzwarciowe
- Porty USB umożliwiają ładowanie większości tabletów, odtwarzaczy MP3, PDA i telefonów komórkowych
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 80 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Pozostałe parametry | Napięcie wejściowe: 12-24 V DC |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |