Klocki Pitagorasa Rubanta 15 elementów
- Liczba elementów: 15
- Nr katalogowy:
119397
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Klocki Pitagorasa Rubanta 15 elementów
Klocki Pitagorasa z kolekcji RUBANTA to najprostszy sposób by dzieci w przystępny sposób poznały i zapamiętały podstawowe twierdzenie matematyczne - zasadę Pitagorasa tj. suma kwadratów długości przyprostokątnych jest równa kwadratowi długości przeciwprostokątnej trójkąta prostokątnego.
Choć samo twierdzenie brzmi niezwykle groźnie i skomplikowanie to zabawa klockami pozwoli je dziecku zwizualizować i bez wkuwania zapamiętać.
Matematyka jest piękna... wystarczy ją tylko przedstawić dziecku w sposób zaciekawiający i intrygujący, a nie zniechęcający.
Zestaw klocków i załączone w książeczce propozycje zadań dostarczają dzieciom odpowiedniej formy aktywności, rozwijając percepcje wzrokową i motoryczną, usprawniając zarazem pamięć, koncentrację i wyzwalając jednocześnie pokłady dziecięcej kreatywności.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 15 |
| Nr katalogowy | 119397 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 8 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 421 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 300 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |