Płyty główne
Płyta główna B850M DS3H
- Model:
B850M DS3H
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Złącza dostępne na płycie: 3 x Adresowalna dioda LED
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
430,82 zł / szt
529,91 zł brutto
Tryb X3D Turbo
Uwolnij wydajność gier nowej ery dzięki aktywacji jednym kliknięciem.
Unikalne parametry optymalizacji trybu X3D Turbo pozwalają nawet procesorom Ryzen 9000 X3D na zwiększenie wydajności gier i procesorom Ryzen 9000 bez X3D osiągnąć podobny poziom wydajności gier, jak ich odpowiedniki Ryzen X3D. Ciesz się płynniejszą rozgrywką, wyższą liczbą klatek na sekundę i mniejszym opóźnieniem dzięki innowacji BIOS-u GIGABYTE - trybowi X3D Turbo.
- Tryb X3D Turbo: uwolnij wydajność gier nowej ery
- Gniazdo AMD AM5: obsługuje procesory AMD Ryzen serii 9000 / 8000 / 7000
- Rozwiązanie VRM Digital Twin 8+2+2 phases
- Dwukanałowa pamięć DDR5: 4 moduły DIMM z obsługą modułu pamięci AMD EXPO
- EZ-Latch: gniazdo PCIe x16 z konstrukcją Quick Release
- M.2 EZ-Latch Plus: bezśrubowa instalacja dysków SSD M.2
- Przyjazny interfejs użytkownika: Multi-Theme, sterowanie wentylatorem AIO i automatyczne skanowanie Q-Flash w systemie BIOS i oprogramowaniu.
- Ultraszybkie przechowywanie: 2 gniazda M.2, w tym 1 gniazdo PCIe 5.0
- Osłona termiczna M.2: zapewnia wydajność dysków SSD M.2
- Szybka sieć: sieć LAN 2,5 GbE
- Rozszerzona łączność: 2 gniazda DP, HDMI
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | B850M DS3H |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x Adresowalna dioda LED |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Wymiary | 24.4 cm x 24.4 cm |
| Oprogramowanie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 256 |
| Chipset | AMD B850 |
| Interfejs sieciowy | Realtek 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Złącza rozszerzeń
|
| Grafika | Zintegrowany procesor graficzny z obsługą grafiki AMD Radeon:
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Funkcje specjalne |
|
| Bios |
|
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 3 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | micro ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Waga | 1125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 270 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |