Płyta ceramiczna EHF46547XK
- Funkcje: Zabezpieczenie przed dziećmi
- Ruszty: Nie dotyczy
- Moc całkowita: 7.1
- Pełna specyfikacja
Płyta ceramiczna EHF46547XK
Wystarczy przesunięcie palcem lub dotknięcie, aby ustawić idealną moc grzania
Dzięki temu intuicyjnemu interfejsowi suwakowemu wystarczy jedno dotknięcie lub płynne przesunięcie palcem, aby ustawić odpowiednią moc grzania.
W pełni intuicyjne sterowanie: wystarczy dotknąć lub przesunąć palcem
Elementy sterujące DirectAccess tej płyty grzejnej umożliwiają całkowicie intuicyjną regulację mocy grzania – wystarczy dotknięcie palcem i przesunięcie nim do właściwego ustawienia.
Idealne miejsce na owalną patelnię do smażenia ryb
Zrealizuj swoje ambicje dotyczące przyrządzania owoców morza. To owalne pole grzejne o nawie FishZone zapewnia delikatne, równomierne ogrzewanie patelni do ryb. Przeczytaj więcej
Łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących – dzięki panelowi na płycie grzejnej
Elementy sterujące tej płyty grzejnej zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były zawsze łatwo dostępne. Wystarczy sięgnąć i wyregulować ustawienia.
Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby przerwać i ponownie wznowić gotowanie
Czasem trzeba na chwilę oderwać się od gotowania. Dzięki funkcji Stop+Go wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby na chwilę przerwać proces gotowania, a później go wznowić z takimi samymi ustawieniami.
Funkcja EcoTimer, która automatycznie oszczędza energię przy każdym gotowaniu
Funkcja EcoTimer automatycznie oszczędza energię, wyłączając płytę i wykorzystując ciepło resztkowe przez ostatnie kilka minut gotowania.
| Waga | 8540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 680 x 595 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Funkcje | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Moc całkowita | 7.1 |
| Informacje o płycie | - Moc/średnica - pole lewe przednie: 800/1600/2300W/120/175/210mm |
| Pozostałe parametry | - Blokada ustawień |
| Wysokość | 3.8 |
| Szerokość | 57.6 |
| Głębokość | 51.6 |
| Sterowanie | dotykowe |
| Oznaczenia | |
| Budowa | ceramiczna |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |