torby/etui/plecaki
Plecak ThinkPad Essential Plus 15.6 Backpack (Eco) 4X41A30364
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 15.6 cali i wymiarach maksymalnych: 381 x 262 x 34 mm
- Wymiary:
305 x 170 x 450 mm
- Waga: 0.92
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
124,26 zł / szt
152,84 zł brutto
Plecak ThinkPad Essential Plus 15.6
Dzięki idealnemu połączeniu profesjonalizmu i atletyki plecak ThinkPad Essential Plus 15,6" (Eco) z łatwością zabierze Cię z biura na siłownię i z powrotem. Przestronne przegrody zapewniają bezpieczeństwo, porządek i dostęp do urządzeń i niezbędnych rzeczy, a nylon balistyczny i wytrzymały sprzęt chroni przed warunkami atmosferycznymi i codziennym zużyciem.
Cechy i zalety:
- Przyjazny dla środowiska: Wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu, co odpowiada ponad 8 plastikowym butelkom
- Dedykowana, oddzielna przegroda na laptopa
- Duża powierzchnia do przechowywania dokumentów i akcesoriów technicznych
- Przednia kieszeń na suwak pozwala na uporządkowanie mniejszych akcesoriów
- Przednia kieszeń na telefon komórkowy lub okulary przeciwsłoneczne
- Wygodne zamki błyskawiczne, wytrzymały uchwyt do przenoszenia, zewnętrzna taśma do mocowania przedmiotów i uchwyt na butelkę z wodą
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 350 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 15.6 cali i wymiarach maksymalnych: 381 x 262 x 34 mm |
| Wymiary | 305 x 170 x 450 mm |
| Waga | 0.92 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |