Plecak Prelude Pro 15.6 cala - 4Z513AA
- Pasuje do:
Laptopy o przekątnej 15.6 cala
- Wymiary:
317.5 x 127 x 425.5 mm
- Waga: 0.48
- Pełna specyfikacja
Funkcjonalność w parze z elegancją
Stylowy i trwały plecak zaprojektowany z myślą o ekologii i wykonany z materiału pochodzącego z recykling. Nowy plecak HP Prelude Pro 15,6 z wewnętrzną podszewką w kolorze oliwkowym zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas noszenia urządzeń z pracy do domu i nie tylko.
Zaprojektowana z myślą o ekologi.
Warstwa zewnętrzna wykonana w 95% z materiału pochodzącego z recyklingu oraz wykończenie wodoodporną powłoką sprawiają, że plecak jest lekki i ma stylowy wygląd, co pomaga osiągać jak najlepsze wynik w dowolnym miejscu. Teraz z lekką domieszką koloru oliwkowego.
Stworzona dla Ciebie.
Paski na ramię są regulowane i wyściełane, co zapewnia komfort oraz mobilność przez cały dzień pracy.
Zadbaj o porządek w podróży.
Ochrona laptopa przed uderzeniami i zarysowaniami, dzięki wyściełanej komorze o przekątnej 15,6 cala. Kieszenie zamykane na suwak pozwalają wygodnie uporządkować akcesoria i zapewniają łatwy dostęp do okularów przeciwsłonecznych, telefonu, portfela i butelki z wodą w podróży.
Podróż bez problemów.
Ochrona laptopa i akcesoriów w zatłoczonych miejscach za pomocą zamykanych zamków błyskawicznych. Zaprojektowane z odblaskowymi akcentami zapewniającymi widoczność w warunkach ograniczonego światła dziennego.
| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 330 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej 15.6 cala |
| Wymiary | 317.5 x 127 x 425.5 mm |
| Waga | 0.48 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Pianka polietylenowa |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |