Plecak Prelude 15.6 2Z8P3AA
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6"
- Wymiary:
31 x 10.5 x 45.5 cm
- Waga: 0.38
- Pełna specyfikacja
Plecak HP Prelude 15,6" (2Z8P3AA)
Podróżuj szybko i lekko
Elegancja, styl i wytrzymałość. Przymocuj to wygodne rozwiązanie do swojej walizki na kółkach i ruszaj w podróż. Chroń swoje urządzenia dzięki wodoodpornemu materiałowi i wyściełanej konstrukcji przeznaczonej na laptopa z ekranem o przekątnej 13, 14 lub 15 cali, a także wiele innych akcesoriów.
Niezwykła lekkość i wygoda
Ultralekkie, wytrzymałe i stylowe rozwiązanie z paskami wyściełanymi materiałem oraz delikatnym akcentem kolorystycznym na suwaku. Styl i elegancja w jednym.
Wszystko w bezpiecznym miejscu
Wsuń bezpiecznie swojego laptopa z ekranem o przekątnej 13,3" (33,78 cm), 14,2" (36,08 cm) lub 15,6" (39,62 cm) do zabezpieczonej przegrody, a swój telefon, słuchawki, mysz, zasilacz i długopisy umieść w dedykowanych im kieszeniach.
Ruszaj w drogę bez obaw
Przymocuj z łatwością tę mniejszą torbę do większego bagażu i nie martw się, że przemoknie, zdając się na wodoodporny materiał.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6" |
| Wymiary | 31 x 10.5 x 45.5 cm |
| Waga | 0.38 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 470 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |