Plecak na laptopa Eco 15-17.3 cali
- Wymiary:
360 x 500 x 215 mm
- Waga: 1.24
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu od 15 do 17,3 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 420 x 300 x 45 mm
- Pełna specyfikacja
Plecak na laptopa Eco 15-17.3 cali
Dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego właśnie w DICOTA poświęcamy się opracowywaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska i dlatego wszystkie produkty z naszych kolekcji ECO produkujemy z ekologicznego, pochodzącego z recyklingu PET. Ponownie wykorzystujemy butelki PET, dzięki czemu otrzymasz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i kochasz.
Ten lekki plecak, wykonany z wytrzymałego PET pochodzącego z recyklingu 600D, jest wyposażony w ergonomiczną wyściółkę pleców wykonaną z oddychającego materiału oraz wyściełane szelki z regulowanym paskiem na klatkę piersiową. Dzięki plecakowi ECO będziesz cieszyć się z miejsca do przechowywania. W przedniej komorze znajduje się poręczny, odpinany uchwyt na klucze, część z uchwytami na długopisy oraz przegródki zaprojektowane specjalnie na akcesoria do telefonów komórkowych. Przestronna komora główna posiada dwie funkcjonalne strefy na dokumenty i akcesoria. Plecak zapewnia doskonałą ochronę Twojego urządzenia dzięki wyznaczonej przegródce na notebooka. Twój notebook będzie bezpieczny nawet wtedy, gdy będzie noszony poza plecakiem, dzięki wyjmowanej torbie na notebooka wyściełanej pianką o dużej gęstości (HDF). Wreszcie, butelkę z napojem i parasol można przechowywać w oszczędzających miejsce kieszeniach zewnętrznych, a paski kompresyjne po obu stronach można wykorzystać do skompresowania plecaka, tworząc bardziej kompaktową torbę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 500 x 215 mm |
| Waga | 1.24 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 600D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 390 x 550 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |