monitory
Monitor 27 cali VA27DQFS IPS HDMI DP 100Hz
- Model:
VA27DQFS
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
598,53 zł / szt
736,19 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | VA27DQFS |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 |
| Wysokość z podstawą | 528.5 |
| Głębokość z podstawą | 224 |
| Waga z podstawą | 5.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89 |
| Certyfikaty | TUV |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 14 |
| Waga | 3.75 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Wysokość | 364.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.9 |
| Głębokość | 53.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 725 x 435 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |