torby/etui/plecaki
Plecak na laptopa 4Pack 14,1 cala czarny
- Wymiary:
37,5 x 27 x 11 cm
- Waga: 0.7
- Pozostałe parametry:
Strona zewnętrzna:
- Materiał: miękki
- Suwaki
- Uchwyt(y) na górze
- Kieszenie zewnętrzne: kieszeń przednia, kieszeń tylna
- Mocowanie smart sleeve
- Ergonomiczne szelki plecaka
- Uchwyt na bu
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
349,84 zł / szt
430,30 zł brutto
Plecak na laptopa 4Pack 14,1 cala czarny
Dodaj świeży akcent do swojego wyglądu dzięki 4PACK, naszej linii plecaków o prostych kształtach i skandynawskim wyglądzie. Plecaki te są wyposażone w modne detale ton w ton i są w pełni zorganizowane, aby z łatwością pomieścić codzienne i biznesowe niezbędne rzeczy. Dzięki delikatnym pastelom i żywym odcieniom plecaki 4PACK z pewnością przypadną do gustu każdemu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 37,5 x 27 x 11 cm |
| Waga | 0.7 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna:
|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 14,1 cala |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 830 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 310 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |