torby/etui/plecaki
Plecak na laptopa 15.6 cala Work czarny
- Pasuje do:
Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu: 15,6 cala
- Wymiary:
46,5 x 31 x 22,5 cm
- Waga: 0.6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
103,84 zł / szt
127,72 zł brutto
Plecak na laptopa 15.6 cala Work
- Smart sleeve
- Miejsce na butelkę
- Łatwo dostępna przednia kieszeń - idealna do przechowywania mniejszych przedmiotów
| Waga | 635 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 405 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AMERICAN TOURISTER |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu: 15,6 cala |
| Wymiary | 46,5 x 31 x 22,5 cm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna:
|
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |